جدیدترین مدل های نیم تنه ورزشی ۲۰۲۱

پخش عمده نیم تنه دخترانه و نیم نته ورزشی زنانه

نیم تنه دخترانه و نیم تنه ورزشی زنانه میتوانند باعث کمتر شدن تحریک در ناحیه سینه و تکان نخوردن این قسمت ها شوند، و این امر باعث می شود که دیگر مانعی برای حرکت های خاصی که میخواهید بزنید نباشد.

زمانی خرید نیم تنه دخترانه ورزشی برای شما مناسب و مفید است که نیم تنه دارای کیفیت بسیار عالی باشد و از اندازه و سایز مناسبی برخوردار باشد اگر نیم تنه شما دارای این خصوصیات است شما خرید مناسبی را انجام داده اید. 

طراحی و مدل نیم تنه هم مهم است. در غیر این صورت، بدنتان اذیت میشود و ورزشکردن برایتان خوشایند نخواهد بود و از تایم و وقتی که صرف میکنید بسیار ناراحت هستید.اگر بخواهید یوگا یا ورزش دو و میدانی و ورزش های دیگری را انجام دهید نیمتنه ورزشی به کارتان میآید.

 پس به نکات زیر دقت کنید تا بهترین خرید را داشته باشید.

 

فروش و پخش عمده نیم تنه ورزشی زنانه

در هنگام خرید و فروش عمده نیم تنه ورزشی زنانه و دخترانه باید توجه کنید که از مراکز معتبر، لباس ورزشی تهیه کنید.

امروزه در کشورمان با تولید انبوه و خرید عمده لگ ورزشی و نیم تنه های ورزشی با کیفیت های بسیار بالا و مناسب در حال آماده شدن هستند.

 بیشتر پارچه های نیم تنه ها وارداتی هستند و کار خود ایران نیست.

اگر نیم تنه ورزشی از جنس های بی کیفیت و پلاستیک ها تولید شده باشد، سبب تحریک پوست، ایجاد رطوبت و بیماری پوستی می شوند ولی تولیدکنندگان ایرانی با به همراه داشتن خیاط های بسیار ماهر و داشتن ابزار و دستگاه های به روز توانسته اند لباس های ورزشی با کیفیت های بسیار مناسبی را تولید و به بازار عرضه کنند. جهت پخش عمده نیم تنه ورزشی با قیمت ارزا نبا ما در تماس باشید.

 

نکاتی قبل از خرید نیم تنه ورزشی زنانه که باید بدانید!

معمولا اندازه ی نیم تنه دخترانه که شما استفاده می کنید با اندازه ی سینه بند شما یکسان خواهد بود و ممکن است تفاوت بسیار جزئی ای داشته باشند.

یکی دیگر از نکات بسیار مهم در انتخاب نیم تنه دخترانه و زنانه انتخاب سایز مناسب است.

اگر نیمتنه های تنگتر یا گشادتر از بدنتان تهیه کنید، اذیت میشوید و بهدرستی نمیتوانید ورزش کنید و این امر باعث می شود که از ورزش کردن زده بشوید و احساس بدی داشته باشید.

 اگر به صورت آنلاین خرید میکنید، حتما به اندازه های محصول موردنظرتان دقت کنید و بعد آن را سفارش بدهید.

ولی خرید آنلاین برای این نوع لباس ها توصیه نمی شود.

یکی دیگر از چیزا های بسیار مهم در یک نیم تنه دخترانه ورزشی بند های نیم تنه است. 

بند نیمتنهای مناسب است که بتوانید دو انگشتتان را بهراحتی زیر آن ببرید. 

اگر استحکام بند از این مقدار کمتر بود و شُل میایستاد یا بهشدت تنگ بود و یک انگشت هم به زور میان بند و بدنتان قرار میگرفت، قطعا گزینه مناسبی نیست و این خرید را نباید انجام دهید.

چون این نیم تنه برای شما بزرگ یا کوچک است. 

دستانتان را بهحالت کششی بالا ببرید و جلوی آینه بایستید، خود را کمی به طرفین بکشید؛ آیا نیمتنه در بدنتان جابهجا میشود و حالتی غیرعادی پیدا میکند؟

 این حالت را امتحان کنید و ببینید که انجام تمرینات کششی با نیمتنه برایتان ساده است یا خیر.

اگر ساده بود و نیم تنه تغییر حالتی نداد این نیم تنه برای شما مناسب است ولی اگر در بدنتان بد می ایستید و حالتی به خود پیدا میکرد این نیم تنه دخترانه برای شما مناسب نیست.

 

یادتان باشد که بندهای پهنتر معمولا حفاظت و نگهداری بهتری از سینهها بهعمل میآورند.

 اگر بتوانید اندازه بندها را هم خودتان تنظیم کنید،در این صورت بسیار بهتر است زیرا شما می توانید بند را متناسب با اندام خود تنظیم کنید و راحتتر نیمتنه را روی بدنتان قرار میدهید. پس در خرید به وجود چنین قابلیتی هم دقت کنید.

 

 نیم تنه های که میخرید باید متناسب با ورزشی که انجام می دهید باشد.

قبل از انتخاب نیم تنه باید ببینید که قرار است به سراغ چه ورزشی بروید آیا میخواهید ورزش کششی انجام بدهید یا ورزش استقامتی و یا ورزش های دیگر. 

نیمتنه های ورزشی دخترانه و زنانه برای سه سطح از فعالیت طراحی میشوند:

 

• ورزشهای حرفهای و سنگین

• تمرینات متوسط

• ورزشهای سبک و غیرحرفهای. 

 

هر چقدر که ورزش حرفه ایتر باشد، میزان جنبوجوش و تکان خوردن سینهها هم بیشتر خواهد بود و فعالیت شما هم چند برابر خواهد بود. 

پس نیاز به نیمتنه های خواهید داشت که سفتتر و محکمتر سینه ها را نگه دارد.و از جنس و از کیفیت خوبی هم برخوردار باشد که طی مدت کوتاه از بین نرود.

 

ورزشهای پرتحرکی مانند ایروبیک یا کوهنوردی و دویدن سینه ها را بسیار درگیر می کنند و باعث تحرک بسیار زیاد در سینه ها میشود پس بهتر است که برای آنها به دنبال خرید نیم تنه ورزشی زنانه مستحکم و سفت باشید. 

اگر ورزشهای سبکی مانند پیاده روی یا یوگا انجام میدهید، نیاز به نیمتنه هایی سفت و محکم ندارید.

 و اگر یک نیم تنه ی معمولی هم باشد برای این ورزش ها کفایت می کند.

 البته کسانی که سینه هایی بزرگ دارند، بهتر است برای انجام ورزشهای سبکتر هم از نیمتنه های سفتتر استفاده کنند تا تکان و حرکت بالاتنه در حین ورزش اذیتشان نکند و باعث می شود که از ورزششان لذت نبردند پس باید نیم تنه ی محکمی تهییه کنند.

 

توجه به مدل و انواع نیم تنه دخترانه

نیم تنه دخترانه مدل های خاص و زیادی را دارند. برخی از آنها مانند سینه بند یا سوتین ورزشی هستند و تفاوت زیادی نسبت به یک سینه بند ندارند چه از نظر ظاهر و چه از نظر کارایی.

 این دسته از نیمتنهها برای فعالیتهای ورزشی سبک مناسباند چون در این نوع ورزش ها از تحرک و فشار های بسیار کمتری استفاده می شود و شخص ورزشکار اذیت نمی شود. 

 

نوع دیگری از نیمتنه ها وجود دارند که یک تکه هستند و به سینه میچسبند و آنها را کاملا در بر میگیرند.

 

 مدل دیگری هم وجود دارد که تلفیقی از این دو محسوب میشود. یعنی هر یک از سینه ها بهطور جداگانه در بخشی از نیمتنه قرار میگیرد اما مانند مورد قبلی، هر سینه سفت و محکم نگه داشته میشود.

 

نیم تنه های ورزشی به دو حالت تقسیم می شوند:

 یا بند های آنها قابل تنظیم است و می شود آن را تنظیم کرد یا اینکه ثابت هستند و نمیشود آنها را تکان داد. 

خرید نیم تنه ورزشی زنانه که بندی قابلتنظیم دارد، معقولتر است. چرا؟ چون اگر بهمرور زمان و با شستن هم، بندها تغییر حالتی دادند، دستتان باز است و میتوانید آنها را تنگتر یا گشادتر کنید و این باعث می شود که خیلی بیشتر از یک نیم تنه استفاده بکنید.

 

بهترین مدل نیم تنه یا سوتین ورزشی را از کجا بخرم؟

بر اساس تحقیقات دانشگاه پورتسموث، سینه های شما می توانند در طول تمرین تا 14 سانتی متر بالا وپایین بروند، این به نظر می رسد پوشیدن نیم تنه ورزشی اغلب یک جنبه مهم و اغلب نادیده گرفته شده در ورزش زنان میباشد واین دلیل خوبی برای بستن سوتین یا نیم تنه های ورزشی است که در آنها تمرین کرده اید و برای نگهداری بهتر و آسیب کمتر در حین تمرین انتخاب کنید. این بهترین انتخاب جهت فعالیت برای هر اندازه سینه میباشد که توسط زنان قوی و ورزشکار وبا جسارت امتحان خودش را پس داده است

بله، ما برای تقویت بدن و ذهن خود تمرین می کنیم و انتخاب  یک نیم تنه ورزشی مناسب می تواند ورزش را به تجربه ای کمتر دردناک تبدیل کند. یک سوتین ورزشی خوب مهمترین مورد در ساک ورزشی زنان میباشد. چرا که حتماً متوجه شده اید که سینه ها طوری ساخته نشده اند که بتوانند در برابر بسیاری از فعالیت های ورزشی ، به ویژه در مواردی که شامل پریدن زیاد و دویدن است ، مقاومت کنند. ما در  سایت آسشو مدل های متنوعی ااز بهترین نیم تنه های ورزشی را جمع آوری کرده ایم که در هر نوع تمرین احساس خوبی به شما می دهند. جهت مشاهده و سفارش به پایین همین صفحه مراجعه کنید.

خصوصیت یک نیم تنه ورزشی مناسب یا سوتین ورزشی مناسب چیست؟

نکات مهمی در رابط با این موضوع و قبل از خرید یک نیم تنه ورزشی مناسب باید در نظر داشته باشید که در این بخش به آن میپردازیم. نیم تنه ورزشی  مدلهای متنوعی دارند

در ابتدار نوع فعالیتی را که  میخواهید انجام دهید در نظر بگیرید، خواه یوگا، دوچرخه سواری، دویدن، ایروبیک یا بدنسازی،  این به شما کمک می کند تا دریابید  سفت و محکمی و کشش مناسب نیم تنه چه میزان باید باشد. همچنین ویژگی های دیگری که باید در ذهن داشته باشید-مانند پارچه های جذب کننده رطوبت که بتواند جذب خوبی داشته باشه حین تمرینات ورزشی.

: و عامل کلیدی دیگر

حتما خودتان را اندازه بگیرید  وطبق سایز سینه های خود نیم تنه ورزشی خود را انتخاب کنید  اگر در اندازه ای بسیار کوچک باشد، احساس ناراحتی خواهید کرد و اگر سوتین ورزشی شما خیلی بزرگ باشد ، از بدن  شمادر حین فعالیت حمایت نمی شود.  نکته حرفه ای : وقتی سعی می کنید یک سبک راحتی و اسپرت را  از نیم تنه را امتحان کنید ،بعد از پوشش سریع بپرید پایین بیایید یا حتی کمی تند بزنید تا ببینید آیا فشرده سازی مورد نیاز را دریافت می کنید یا خیر. اگر به دنبال نیم تنه یا سوتین ورزشی سایز بزرگ هستید میتوانید از مدل های نوار دار قابل تنظیم استفاده کنید. و همراه با لگ و یک نیم تنه مناسب استایل ورزشی خود را تکمیل کنید. مدل های متنوعی وزیبایی نیم تنه ورزشی در سایت و اینستاگرام ما  موجود هست مثل نیم تنه جلو زیپ دار، آستین دار، نیم تنه هایی با قابلیت تنظیم توسط نوارهای دوطرفه و... که همگی را با قیمت ارزان و مناسب به قیمت عمده میتوانید مشاهده و سفارش دهید..


البته ، راحتی هنگام حرکت نیز بسیار مهم است - مخصوصاً اگر دوست دارید هر روز از سوتین ورزشی استفاده کنید. برای جلوگیری از ایجاد پارگی ، پارچه های نرم و کشسان را انتخاب کنید ، و اگر در بازار به دنبال سایز بزرگ هستید ، به دنبال سوتین های ورزشی با نوارهای قابل تنظیم باشید.

 

بهترین جنس برای نیم تنه دخترانه ورزشی چه نوع جنسی است؟

 

 بهترین جنس برای یک نیم تنه ی ورزشی زنانه و دخترانه نیم تنه ای است که خاصیت  رطوبت زُدایی داشته باشد. 

اگر نیمتنه از جنس نخ خالص باشد، زود خیس عرق میشود و خشکشدن آن هم طول میکشد و این نوع جنس زیاد برای ورزش توصیه نمیشود. 

 

اما ترکیباتی مانند پلیاستر، نایلون و اسپندکس که نوعی فیبر مصنوعی است، باعث میشوند که لباس در طول ورزش خیس و چسبنده نشود و عرق را در یک نقطه نگه نمیدارد و آن را پخش میکند که این کار باعث میشود که نیم تنه خیس نشود.

 

برخی نیمتنه هم ترکیبی از مواد مصنوعی و طبیعی هستند (نخ و مواد پلاستیکی)؛ اینها هم گزینه خوبی خواهند بود برای ورزش کردن.

جنس پارچه بعضی از نیم تنه دخترانه بریده بریده است؛ یعنی منافذی میان بافت پارچه وجود دارد که اجازه بهگردشدرآمدن جریان هوا در لباس را صادر میکند. چنین ویژگی و خصوصیتی هم بسیار مطلوب است.

 

اندازه گیری دقیق سایز نیم تنه ورزشی

برای اندازهگیری و مطلع شدن از سایز نیم تنه ی خود نیاز به یک عدد متر خیاطی دارید و یک عدد سینه بندی که ابری نباشد و کامل به سینه های شما بچسبد که شما بتوانید سایز دقیق نیم تنه ی خود را محاسبه کنید.

قفسه سینه خود را اندازه بگیرید 

دور قفسه سینه را از قسمت زیر سینه هایتان اندازه بگیرید. عدد روی متر را بخوانید و این اندازه قفسه سینهتان خواهد بود که برای اندازهگیری کاپ یا همان برجستگی پستانها و بخش پایینی نیمتنه (ناحیهدور نیمتنه که دور بدون قرار میگیرد ) به آن نیاز دارید.

 

قیمت  لباس نیم تنه های ورزشی دخترانه و زنانه

قیمت لباس نیم تنه ورزشی به نوع جنس و برند محصول مربوط است اما عمده فروش پوشاک زنانه آسشو با کیفیت ترین اجناس را با ارزان ترین قیمت در اختیار شما قرار میدهد.

 

سخن پایانی:

لباس نیم تنه دخترانه و نیم تنه ورزشی زنانه در اصل چیزی شبیه به تاپ و سوتین زنانه می باشد که قسمت بالای ، سینه ها تا بالای شکم را می پوش

امیدواریم با خواندن مطالب فوق، بهترین انتخاب نیم تنه ورزشی را داشته باشید. جهت خرید عمده  و تک بهترین لباس نیم تنه دخترانه با فروشگاه آسشو در تماس باشید.

 

شماره سفارش در واتساپ : 09351303187