جدیدترین مدل های نیم تنه ورزشی ۲۰۲۱

بهترین مدل نیم تنه یا سوتین ورزشی را از کجا بخرم؟

بر اساس تحقیقات دانشگاه پورتسموث، سینه های شما می توانند در طول تمرین تا 14 سانتی متر بالا وپایین بروند، این به نظر می رسد پوشیدن نیم تنه ورزشی اغلب یک جنبه مهم و اغلب نادیده گرفته شده در ورزش زنان میباشد واین دلیل خوبی برای بستن سوتین یا نیم تنه های ورزشی است که در آنها تمرین کرده اید و برای نگهداری بهتر و آسیب کمتر در حین تمرین انتخاب کنید. این بهترین انتخاب جهت فعالیت برای هر اندازه سینه میباشد که توسط زنان قوی و ورزشکار وبا جسارت امتحان خودش را پس داده است

بله، ما برای تقویت بدن و ذهن خود تمرین می کنیم و انتخاب  یک نیم تنه ورزشی مناسب می تواند ورزش را به تجربه ای کمتر دردناک تبدیل کند. یک سوتین ورزشی خوب مهمترین مورد در ساک ورزشی زنان میباشد. چرا که حتماً متوجه شده اید که سینه ها طوری ساخته نشده اند که بتوانند در برابر بسیاری از فعالیت های ورزشی ، به ویژه در مواردی که شامل پریدن زیاد و دویدن است ، مقاومت کنند. ما در  سایت آسشو مدل های متنوعی ااز بهترین نیم تنه های ورزشی را جمع آوری کرده ایم که در هر نوع تمرین احساس خوبی به شما می دهند. جهت مشاهده و سفارش به پایین همین صفحه مراجعه کنید.

خصوصیت یک نیم تنه ورزشی مناسب یا سوتین ورزشی مناسب چیست؟

نکات مهمی در رابط با این موضوع و قبل از خرید یک نیم تنه ورزشی مناسب باید در نظر داشته باشید که در این بخش به آن میپردازیم. نیم تنه ورزشی  مدلهای متنوعی دارند

در ابتدار نوع فعالیتی را که  میخواهید انجام دهید در نظر بگیرید، خواه یوگا، دوچرخه سواری، دویدن، ایروبیک یا بدنسازی،  این به شما کمک می کند تا دریابید  سفت و محکمی و کشش مناسب نیم تنه چه میزان باید باشد. همچنین ویژگی های دیگری که باید در ذهن داشته باشید-مانند پارچه های جذب کننده رطوبت که بتواند جذب خوبی داشته باشه حین تمرینات ورزشی.

: و عامل کلیدی دیگر

حتما خودتان را اندازه بگیرید  وطبق سایز سینه های خود نیم تنه ورزشی خود را انتخاب کنید  اگر در اندازه ای بسیار کوچک باشد، احساس ناراحتی خواهید کرد و اگر سوتین ورزشی شما خیلی بزرگ باشد ، از بدن  شمادر حین فعالیت حمایت نمی شود.  نکته حرفه ای : وقتی سعی می کنید یک سبک راحتی و اسپرت را  از نیم تنه را امتحان کنید ،بعد از پوشش سریع بپرید پایین بیایید یا حتی کمی تند بزنید تا ببینید آیا فشرده سازی مورد نیاز را دریافت می کنید یا خیر. اگر به دنبال نیم تنه یا سوتین ورزشی سایز بزرگ هستید میتوانید از مدل های نوار دار قابل تنظیم استفاده کنید. و همراه با لگ و یک نیم تنه مناسب استایل ورزشی خود را تکمیل کنید. مدل های متنوعی وزیبایی نیم تنه ورزشی در سایت و اینستاگرام ما  موجود هست مثل نیم تنه جلو زیپ دار، آستین دار، نیم تنه هایی با قابلیت تنظیم توسط نوارهای دوطرفه و... که همگی را با قیمت ارزان و مناسب به قیمت عمده میتوانید مشاهده و سفارش دهید..


البته ، راحتی هنگام حرکت نیز بسیار مهم است - مخصوصاً اگر دوست دارید هر روز از سوتین ورزشی استفاده کنید. برای جلوگیری از ایجاد پارگی ، پارچه های نرم و کشسان را انتخاب کنید ، و اگر در بازار به دنبال سایز بزرگ هستید ، به دنبال سوتین های ورزشی با نوارهای قابل تنظیم باشید.


 

 

شماره سفارش در واتساپ : 09351303187