جدیدترین مدل های نیم تنه ورزشی زنانه ۲۰۲۱

 

قبل از انتخاب نیم‌تنه باید ببینید که قرار است به سراغ چه ورزشی بروید آیا میخواهید ورزش کششی انجام بدهید یا ورزش استقامتی و یا ورزش های دیگر.

 

نیم‌تنه‌های ورزشی برای سه سطح از فعالیت طراحی می‌شوند:

 

ورزش‌های حرفه‌ای و سنگین

تمرینات متوسط

ورزش‌های سبک و غیرحرفه‌ای.

 

هر چقدر که ورزش‌ حرفه‌ای‌تر باشد، میزان جنب‌وجوش و تکان‌خوردن سینه‌ها هم بیشتر خواهد بود و فعالیت شما هم چند برابر خواهد بود.

پس نیاز به نیم‌تنه‌ای خواهید داشت که سفت‌تر و محکم‌تر سینه‌ها را نگه دارد.و از جنس و از کیفیت خوبی هم برخوردار باشد که طی مدت کوتاه از بین نرود.

 

ورزش‌های پرتحرکی مانند ایروبیک یا کوه‌نوردی و دویدن سینه ها را بسیار درگیر می کنند و باعث تحرک بسیار زیاد در سینه ها میشود پس بهتر است که برای آنها به دنبال خرید نیم تنه ورزشی زنانه مستحکم و سفت باشید.

 

اگر ورزش‌های سبکی مانند پیاده‌روی یا یوگا انجام می‌دهید، نیاز به نیم‌تنه‌هایی سفت و محکم ندارید.

و اگر یک نیم تنه ی معمولی هم باشد برای این ورزش ها کفایت می کند.

البته کسانی که سینه‌هایی بزرگ دارند، بهتر است برای انجام ورزش‌های سبک‌تر هم از نیم‌تنه‌های سفت‌تر استفاده کنند تا تکان و حرکت بالاتنه در حین ورزش اذیت‌شان نکند و باعث می شود که از ورزششان لذت نبردند پس باید نیم تنه ی محکمی تهییه کنند.

 

 

توجه به مدل و انواع نیم تنه های ورزشی

نیم‌تنه‌های ورزشی مدل های خاص و زیادی را دارند. برخی از آنها مانند سینه‌بند هستند و تفاوت زیادی نسبت به یک سینه بند ندارند چه از نظر ظاهر و چه از نظر کارایی.

این دسته از نیم‌تنه‌ها برای فعالیت‌های ورزشی سبک مناسب‌اند چون در این نوع ورزش ها از تحرک و فشار های بسیار کمتری استفاده می شود و شخص ورزشکار اذیت نمی شود.

 

نوع دیگری از نیم‌تنه‌ها وجود دارند که یک‌تکه هستند و به سینه می‌چسبند و آنها را کاملا در بر میگیرند.

 

مدل دیگری هم وجود دارد که تلفیقی از این دو محسوب می‌شود. یعنی هر یک از سینه‌ها به‌طور جداگانه در بخشی از نیم‌تنه قرار می‌گیرد اما مانند مورد قبلی، هر سینه سفت و محکم نگه داشته می‌شود.

 

نیم تنه های ورزشی به دو حالت تقسیم می شوند:

یا بند های آنها قابل تنظیم است و می شود آن را تنظیم کرد یا اینکه ثابت هستند و نمیشود آنها را تکان داد.

خرید نیم تنه ورزشی زنانه که بندی قابل‌تنظیم دارد، معقول‌تر است. چرا؟ چون اگر به‌مرور زمان و با شستن هم، بندها تغییر حالتی دادند، دست‌تان باز است و می‌توانید آنها را تنگ‌تر یا گشادتر کنید و این باعث می شود که خیلی بیشتر از یک نیم تنه استفاده بکنید.

 

 

فروش و پخش عمده نیم تنه ورزشی زنانه

 

در هنگام خرید و فروش عمده نیم تنه ورزشی باید توجه کنید که از مراکز معتبر، لباس ورزشی تهیه کنید.

امروزه در کشورمان تولید انبوه و عمده ی لگ های ورزشی و نیم تنه های ورزشی با کیفیت های بسیار بالا و مناسب در حال آماده شدن هستند.

بیشتر پارچه های نیم تنه ها وارداتی هستند و کار خود ایران نیست.

اگر نیم تنه ورزشی از جنس های بی کیفیت و پلاستیک ها تولید شده باشد، سبب تحریک پوست، ایجاد رطوبت و بیماری پوستی می شوند ولی تولیدکنندگان ایرانی با به همراه داشتن خیاط های بسیار ماهر و داشتن ابزار و دستگاه های به روز توانسته اند لباس های ورزشی با کیفیت های بسیار مناسبی را تولید و به بازار عرضه کنند.

 

 

بهترین جنس برای نیم‌تنه ورزشی چه نوع جنسی است؟

 

بهترین جنس برای یک نیم تنه ی ورزشی نیم تنه ای است که خاصیت رطوبت‌زُدایی داشته باشد.

اگر نیم‌تنه از جنس نخ خالص باشد، زود خیس عرق می‌شود و خشک‌شدن آن هم طول می‌کشد و این نوع جنس زیاد برای ورزش توصیه نمیشود.

 

اما ترکیباتی مانند پلی‌استر، نایلون و اسپندکس که نوعی فیبر مصنوعی است، باعث می‌شوند که لباس در طول ورزش خیس و چسبنده نشود و عرق را در یک نقطه نگه نمی‌دارد و آن را پخش می‌کند که این کار باعث میشود که نیم تنه خیس نشود.

 

برخی نیم‌تنه‌ها هم ترکیبی از مواد مصنوعی و طبیعی هستند (نخ و مواد پلاستیکی)؛ اینها هم گزینه خوبی خواهند بود برای ورزش کردن.

 

جنس پارچه بعضی از نیم‌تنه‌ها بریده بریده است؛ یعنی منافذی میان بافت پارچه وجود دارد که اجازه به‌گردش‌درآمدن جریان هوا در لباس را صادر می‌کند. چنین ویژگی و خصوصیتی هم بسیار مطلوب است.

 

 

 

اندازه‌ گیری دقیق سایز نیم تنه ورزشی

برای اندازه‌گیری و مطلع شدن از سایز نیم تنه ی خود نیاز به یک عدد متر خیاطی دارید و یک عدد سینه بندی که ابری نباشد و کامل به سینه های شما بچسبد که شما بتوانید سایز دقیق نیم تنه ی خود را محاسبه کنید.

قفسه سینه خود را اندازه بگیرید

دور قفسه سینه را از قسمت زیر سینه هایتان اندازه بگیرید. عدد روی متر را بخوانید و این اندازه قفسه سینه‌تان خواهد بود که برای اندازه‌گیری کاپ یا همان برجستگی پستان‌ها و بخش پایینی نیم‌تنه (ناحیه‌ دور نیم‌تنه که دور بدون قرار می‌گیرد ) به آن نیاز دارید.

 

 

 

قیمت نیم تنه های ورزشی زنانه

 

قیمت نیم تنه ورزشی به نوع جنس و برند محصول مربوط است اما فروشگاه ما با کیفیت ترین اجناس را با ارزان ترین قیمت در اختیار شما قرار میدهد.

 

 

 

سخن پایانی:

نیم تنه در اصل چیزی شبیه به تاپ و سوتین زنانه می باشد که قسمت بالای ، سینه ها تا بالای شکم را می پوشاند.

امیدواریم با خواندن مطالب فوق، بهترین انتخاب نیم تنه ورزشی را داشته باشید.

با ما در تماس باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

شماره سفارش در واتساپ : 09351303187