جدیدترین مدل های سرهمی کوتاه ۲۰۲۱

بهترین مدل سرهمی کوتاه زنانه را ازکجا بخرم؟

 

لباس های زنانه از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. یکی از سبک های محبوب خانم ها استفاده از سرهمی کوتاه ساده یا مجلسی میباشد که بسیار سبک راحت، ساده و کلاسیکی را با انتخاب این استایل میتواندی تجربه کنید و این مدل  را بدون دغدغه به کمد لباس خود اضافه کنید.

لباس های یکسره طرح دار و مدل های مختلفی را دارا هستند و شما به سادگی میتواندی توسط بندهایی که قابل تنظیم هستند و یا دکمه هایی که در طرفین هستند میتوانید آن را ببندید و بهترین تناسب را داشته باشید.

انواع مدل از این سبک در فروشگاه آسشو میتواندی خرید کنید به عنوان مثال سرهمی کوتاه دخترانه، سرهمی کوتاه مجلسی، سرهمی کوتاه جین، سرهمی کوتاه تابستانی، سرهمی کوتاه نخی خانگی و سرهمی کوتاه ریون.

میتواندی حتی از سرهمی کوتاه مجلسی مثل سرهمی جین یا لی در مجالس استفاده کنید و بدرخشید. البته باید قبل از خرید این سبک از سرهمی نکات مهمی را دقت کنید که ما در این بخش از " آسشو " به بررسی این مهم میپردازیم.

نکات مهم در ست کردن لباس سرهمی کوتاه زنانه:

گذشته از دوخت تمیز و سایز فاق متناسب با سایز شما، جنس و قیمت مناسب، حالا نوبت آن رسیده که با آگاهی کامل بهترین سرهمی کوتاه را خرید و آن را با استایل و موقعیتی که میخواهیم ست کنیم. چنانچه دوست  دارید ظاهری خلاقانه در مهمانی های دوستانه داشته باشید  میتوانید سرهمی کوتاه جین یا طرح دار خود را با یک تی شرت سفید و کتونی سفید و یا نیم تنه مشکی و کتونی مشکی ست کنید و ظاهر خود را منحصر به فرد و زیبا تکمیل کنید.

در مهمانی های رسمی و مجلسی تر میتوانید سرهمی کوتاه را با کفش پاشنه بلند نوک تیز و اکسسوری زنانه و تی شرت آستین کوتاه نیم تنه بپوشید و برای تکمیل استایل خود از کمربند مجلسی همرنگ با کفش نوک تیز خود استفاده کنید.

برای داشتن ظاهری محرک تر و جذابتر میتوانید از شومیز های تور مشکی و نیمه شفاف در زیر  و کفش پاشنه بلند مشکی  بهره ببرید و ظاهر خود را خیره کننده تر نشان دهید.

سخن پایانی: انواع مدل های سرهمی کوتاه تیپ شما را کشیده تر نشان میدهند.در سایت آسشو انواع مدل مختلف سرهمی کوتاه وجود دارد که میتواندی به سادگی خرید کنید. و با ظاهری جوان، جذاب و شاداب به نظر برسید.

 

شماره سفارش در واتساپ : 09351303187