جدیدترین مدل های سرهمی مجلسی زنانه ۲۰۲۱

انواع مدل سرهمی مجلسی زنانه شیک را از ما بخواهید!

 سرهمی مجلسی زنانه به نام های جامپسوت، اورآل ( Overall ) یا بیلرسوت معروف است. در واقع سرهمی مجلسی زنانه یکی از محبوترین و راحتترین استایل ها در بین بانوان میباشد که میتوانند در مراسم مجلسی یا روزانه استفاده کنند و یک انتخاب ساده و در عین حال شیک داشته باشند. همچنین  این فرصت را به ما میدهد که در عین راحتی در کنار اکسسوری دیگر مثل کمربند یا جواهرات زنانه و صندل های بنددار یا کفش های پاشنه دار یک استایل مجلسی خاص در مهمانی ها داشته باشیم و در عین حال تیپ خود را به یک استایل زنانه مد کنیم و از راحتی استفاده از آن ها یک احساس فوقوالعاده داشته باشیم.در واقع شما با پوشیدن اورآل مجلسی زنانه  انتخاب های فراوانی دارید هم از نظر ست کردن با رنگ مورد نظر استایل خود و هم متناسب با سنتان میتوانید سرهمی مورد نظر خود را انتخاب کنید به عنوان مثال، دختر خانم هایی با سن کمتر میتوانند سرهمی های براق بپوشند و در مراسم مجلسی خود بدرخشند یا خانم های میانسال لباس هایی پارچه هایی با جنس ظریفتر که اکسسوری مجلسی روی آن دوخته شده استفاده کنند. در واقع به جای انتخاب های تکراری همیشگی مثل کت دامن می توانید از سرهمی های مجلسی با  رنگهای شاد و روشن  در مراسم مجلسی و جشن ها لباس سرهمی رنگهای تیره تر جهت  مراسم رسمی یا جلسات استفاده کنید و با پوشیدن سرهمی ( اورآل ) توسط یک کت یا مانتو تیپ خود را متفاوت، خاص و کامل کنید.

نکات مهم هنگام خرید  لباس سرهمی مجلسی زنانه:

سایز مناسب: همانطور که گفتیم پوشیدن سرهمی زنانه هم میتواند به صورت روزانه و هم بصورت مجلسی استفاده شود البته به شرط دقت در انتخاب سایز شما.

جنس مناسب: انتخاب یک جنس مناسب که حس راحتی را به شما دهد و در عین حال ضد حساسیت بودن و کشسانی بالا و کیفیت و تمیزی دوخت.

فاق متناسب: یکی از مهمترین فاکتورها دوخت عالی در قسمت فاق میباشد چرا که سرهمی مجلسی زنانه از بالا پوشیده میشود و دوخت این بخش باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.

قیمت مناسب: گذشته از تمام فاکتور های بالا داشتن قیمت مناسب و ارزان در کنار کیفیت عالی یکی از فاکتورهای مهم انتخاب اورآل یا سرهمی مجلسی زنانه میباشد که شما با اطمینان خاطر می توانید در سایت آسشو بهترین سرهمی مجلسی زنانه خود را به قیمت عمده خرید کنید و از خرید خود لذت ببرید و در مراسم مجلسی خود بیش از پیش بدرخشید.

در ادامه جهت خرید بهترین و  جدید ترین سرهمی های مجلسی زنانه به پایین همین صفحه مراجعه کنید.

 

شماره سفارش در واتساپ : 09351303187