کدام پارچه ها در خرید روسری خوب هستند؟

کدام پارچه ها در خرید روسری خوب هستند؟

کدام پارچه ها در خرید روسری خوب هستند؟

برای سفارش این روسری های زیبا و شیک تماس بگیرید

09351303187

کدام پارچه ها در خرید روسری خوب هستند؟

 

پارچه روسری یکی از مهمترین فاکتورها برای مشتریانی است که قصد خرید شال و روسری با دوام و شیک را دارند.

 

شال و روسری نخی

شال و روسری های ساخته شده از پنبه خنک هستند و برای تابستان و بهار مناسب هستند زیرا در تابستان و بهار به راحتی عرق می کنید و این نوع روسری ها به راحتی قابل شستشو هستند و می توانید آنها را خیلی راحت و سریع اتو کنید. همچنین ، آنها در مقایسه با انواع دیگر روسری ها لغزندگی کمتری دارند و همین ویژگی باعث می شود تا آنها برای استفاده روزانه کاملاً مناسب باشند.

 

شال و روسری ابریشمی

روسری ها و روسری های ساخته شده از ابریشم داماس دارای نقش های زیبایی مانند گل و گیاه هستند و گرانتر از روسری های ساخته شده از پنبه و بیشتر لغزنده هستند. این دلیل باعث می شود که آنها در مهمانی ها و مراسم ها قابل استفاده باشند، برای استفاده در فضای باز و هر روز مناسب نیستند. روسری ها ی ابریشمی  مقایسه با روسری های ساتن  دوام بهتری دارند.

 

شال و روسری ساتن

روسری های ساخته شده از ساتن براق هستند و ارزان تر از شال و روسری های ساخته شده از پشم هستند. همچنین ، آنها برای پوشیدن در مهمانی های کلاس بالا مناسب هستند.

 

شال و روسری پلی استر

 

پلی استر دسته ای از پلیمرها است که گروه عملیاتی استر را در زنجیره اصلی خود دارد. برخلاف سایر منسوجات ، پارچه پلی استر بسیار مقاوم است: در برابر اکثر مواد شیمیایی مقاوم در برابر کشش و جمع شدن ، مقاوم در برابر چین و چروک ، کپک و سایش است.

 

روسری های ساخته شده توسط پلی استر در زمستان و پاییز بسیار بادوام ، گرم و قابل استفاده هستند. بدون شک آنها می توانند شما را در لحظه های یخبندان گرم نگه دارند. این روسری ها به راحتی قابل شستشو نیستند و اگر آنها را بشویید می توانند ریخته شوند.

 

شال و روسری پشمی

پشم موی برخی از پستانداران مانند گوسفند و بز است. مردم از الیاف پشم برای تهیه لباس ، پتو ، روسری و سایر موارد برای گرم نگه داشتن استفاده می کنند. پشم دارای ویژگی های مختلفی است که آن را از مو یا خز متمایز می کند: پارچه های پشمی به راحتی تمیز می شوند ، رطوبت را جذب می کنند و در برابر گرما و سرما عایق می شوند.

 

شال و روسری گرم ساخته شده از پشم در زمستان و پاییز بسیار بادوام ، گرم و قابل استفاده هستند. بدون شک آنها می توانند در لحظات یخبندان شما را گرم نگه دارند. این روسری ها به راحتی قابل شستشو نیستند و اگر آنها را بشویید می توانند ریخته شوند. همچنین شال و روسری های پشمی گران است.

 

روسری و شال اکریلیک

مواد روسری اکریلیک الیاف اکریلیک است. الیاف اکریلیک مواد مصنوعی هستند. منسوجات ساخته بشر است. علاوه بر این سبک ، نرم ، گرم ، گران نیست و معمولاً به دستورالعمل های مراقبت ویژه ای احتیاج ندارد. یکی از ویژگی های چشم نواز الیاف اکریلیک این است که این الیاف از بین نمی روند. برای آزمایش این مسئله می توانید روسری اکریلیک خود را به مدت 10 دقیقه درون خشک کن بریزید و ببینید که روسری ریخته نمی شود. الیاف اکریلیک مانند پلی استر یا نایلون مصنوعی هستند. بنابراین ، اگر روسری شما ریخته است ، مجبورید آن را برگردانید.

 

اندازه ایده آل روسری چقدر است؟

اندازه روسری عامل مهمی است که باید در خرید آن در نظر بگیرید. اندازه استاندارد روسری 90 سانتی متر و اندازه استاندارد شال 180 سانتی متر است. اما ، اندازه روسری یا شال به میل مشتری بستگی دارد.

توجه: سعی کنید روسری یا روسری بلند و قواره دار بخرید ، زیرا شال  و روسری بلند باعث زیبایی شما می شود.

 

برای سفارش این روسری های زیبا و شیک تماس بگیرید

09351303187

شماره سفارش در واتساپ : 09351303187